Новини, Новини психології, Поради, Послуги

Ескулаб приєднався до благодійного вечора «Серце в долонях»

У Львові 15 березня кластером медичного бізнесу був організований благодійний вечір під назвою «Серце в долонях». Основна мета заходу – збір коштів на потреби ЗСУ. Цього разу збір проводився з метою покупки приладу нічного бачення, якого потребує 24 механізована бригада Збройних Сил України. Лабораторія «Ескулаб» приєдналась до благодійної акції та прийняла участь у заході, адже такі вечори дають можливість не лише зібрати потрібну суму, але й об’єднати медичне товариство.

Національна спілка художників України представила декілька картин для аукціону, то ж в загальному вдалось зібрати майже 50 тисяч гривень. Було куплено два лоти – одну картину за 40 тисяч, та одну за 8 тисяч гривень. Подія відбулась у приміщенні Львівського оперного театру. Захід також відвідали представники комітету охорони здоров’я міської ради та обласної адміністрації.  

В залі зібрались ті, хто в свій час об’єднався заради спільної мети – підтримка здоров’я нації та надавання доступу до сучасної медицини, адже саме в єдності наша сила. Сьогодні ж усі знову об’єднались, однак з дещо іншою ціллю – підтримкою наших військових, котрі боронять наші кордони на східному напрямку. 

Зараз дуже важливо продовжувати працювати та сплачувати податки в державу, незважаючи на те, що кожного дня є ракетна небезпека. Попри усі складнощі усі стараються організувати доступ до якісної медицини, адже піклування про здоров’я повинне бути своєчасним та ефективним.

Кожна справа є надзвичайно важливою та потрібною, особливо у такий непростий для нас усіх час. Благодійність та бізнес завжди «ходять» разом, адже це дає змогу збирати необхідні кошти для нашої армії та здійснювати необхідну підтримку військових. 

Сергій Дядюшко, співзасновник Ескулаб
Сергій Дядюшко, співзасновник Ескулаб

Можливо у майбутньому саме Львів стане медичною столицею Європи, а з ІТ-бізнесом це буде дійсно ключовою спеціалізацією цілого регіону. Поки ж ми усякими силами намагаємось пришвидшити нашу перемогу та організовуємо різноманітні благодійні заходи зі збором коштів на потреби ЗСУ. Підтримати армію можна і через благодійний фонд «Ескулаб», який займається виготовленням сухпайків для військових на передовій, співзасновником якого став співвласник лабораторії, Сергій Дядюшко.